BUDOWNICTWO CHMIELEWSKI ZYGMUNT firma budowlana, budowa mieszkań, bloków mieszkalnych, osiedli – Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się głównie w budownictwie domów jednorodzinnych i hal produkcyjnych. Jesienią 2009 roku postawiliśmy nowe wyzwanie na budowę budynku wielorodzinnego w Bydgoszczy o powierzchni użytkowej 2685 m2 i kubaturze 4626 m3, a także garaż podziemny na 24 stanowiska o powierzchni 430 m2. Wiosną 2011 roku rozpoczęliśmy budowę trzech budynków wielorodzinnych o powierzchni 3800 m2 i kubaturze 12 700 m3 wraz z garażem podziemnym o powierzchni 1340 m2 na 48 stanowisk.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz niezbędnej wiedzy inżynieryjnej i technicznej świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie prace realizowane są z zastosowaniem najnowszych technologii oraz najlepszej jakości materiałów. Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia terminowość oraz solidność wykonywanych prac. Od początku istnienia firmy stawiamy przede wszystkim na budowaniu wiarygodności oraz rzetelności. Świadczą o tym liczne listy referencyjne oraz certyfikaty, które posiadamy. Ofertę świadczonych usług kierujemy dla inwestorów indywidualnych oraz firm deweloperskich.